Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Konfirmojnë lidhjen në emision, Donaldi: Unë jam princi i Vlorës dhe Bora është Hirushja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e8cc950a753c05c1c349d6d87105a62c

Prej disa kohësh po përflitet në mediat rozë për një lidhje dashurie mes moderatores Bora Zemani dhe aktorit vlonjat Donald Veshaj.

Ndonëse çifti nuk e kanë konfirmuar, faktet flasin të kundërtën.

Emisioni i ri që ka nisur në Vizion Plus, në drejtimin e të dyve bashkë vëllain e Donaldit, Romeon i ka thelluar edhe më tepër gjërat.

Këtë të dielë, treshja kanë qenë të ftuar në rubkrikën ‘Për drekë me mua’ të spektaklit e Diela Shqiptare, ku fituese është shpallur Bora.

Ndërkohë gjatë emisionit të organizuar në bregdet nga producenti Ardit Gjebrea nuk kanë munguar as batutat mes çiftit.

Në një moment teksa kanë zbritur shkallët e restorantit, Donaldi i ka veshur sandalen Borës dhe i pyetur nga Gjebrea e ka cilësuar  atë si Hirushe.

‘Dhe kur e pyes unë je ti Hirushja? Ajo thotë po! Pyes Donaldin: Je ti Princi i Vlorës? Dhe ai thotë Po! Dhe i vesh sandalen Borës’, tha Ardit Gjebrea.

Kujtojmë që nga ana tjetër Romeo është përfolur për një lidhje me këngëtaren Jonida Maliqi.

66211836_758545521245535_5776602438979026944_o.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img