Konferencë për ‘’Korrupsionin Zgjedhor’’, Rama, Meta dhe Basha konfirmojnë pjesëmarrjen. Nishani refuzon

Publikuar tek: politike, më 11:11 26-01-2016 Konferencë për ‘’Korrupsionin Zgjedhor’’, Rama, Meta dhe Basha konfirmojnë pjesëmarrjen. Nishani refuzon

Konferencë për ‘’Korrupsionin Zgjedhor’’ në Tiranë, ku do të marrin pjesë Rama, Meta dhe Basha. Kryeministri, kryetari i Kuvendit dhe kryetari i PD-së konfirmojnë pjesëmarrjen, ndërsa presidenti i Republikës Bujar Nishani e refuzon atë.

Mësohet se në konferencën për reformën zgjedhore do të marrin pjesë edhe ambasadori i SHBA-vë Donald Lu dhe ambasadorja e BE-së, Romana Vlahutin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010118007659912
array(1) { ["section"]=> string(103) "konference-per-korrupsionin-zgjedhor-rama-meta-dhe-basha-konfirmojne-pjesemarrjen-nishani-refuzon-30956" }