Hapësire reklamuese

Social Bomb

Konferenca e përbashkët, Rama dominoi me minutazhin ndaj Macron

Shkruar nga Newsbomb
Konferenca e përbashkët, Rama dominoi me minutazhin ndaj Macron

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti francez Emmanuel Macron kanë mbajtur mesditën e kësaj të marte një konferencë të përbashkët për shtyp, për vizitën historike, zyrtare, të të parit të shtetit francez në Shqipëri.

Pavarësisht se miku ishte Emmanuel Macron, në këtë konferencë kryeministri Edi Rama ka folur më gjatë dhe ka dominuar me minutazhin.

Neësbomb.al ka ndjekur konferencën e përbashkët dhe rezulton se kryeministri Edi Rama ka folur për rreth 45 minuta, kundërt rreth 38 minutave që ka folur presidenti Emmanuel Macron, i cili në fakt ishte i ftuari.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese