Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Koncerti i reperit Rick Ross në Tiranë nuk rrezikon anulimin, pavarësisht tragjedisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

ffdcb7d137e346157d1e8ff378459cf6

Sot në mbrëmje, reperi i njohur amerikan Rick Ross do të zhvillojë një koncert në një prej club-eve të kryeqytetit. Ai ka mbërritur dje në Tiranë dhe eventi i sotëm është lajmëruar prej muajsh.

Ndonëse kontakti dhe personi që bëri të mundur ardhjen e reperit, Jurgen Kurti ndodhet në qeli, koncerti i Rick Ross do të zhvillohet normalisht. Në rrjetet sociale është ngritur pikëpyetja lidhur me eventin, por club-i që e organizon shkruan se biletat vazhdojnë të jenë në shitje, çka do të thotë se Rick Ross do performojë sot përpara fansave të tij.

Jurgen Kurti u përfshi në tragjedinë e djeshme, ku mbeti i vrarë babai i tij, Artur Kurti dhe u plagos daja Leonard Ristani. Deri më tani, të dy, si Jurgen Kurti dhe Leonard Ristani kanë marrë përsipër vrasjen, por policia ka deklaruar se gjurmët e gishtave te thika, i përkasin Ristanit. Ishte Artur Kurti ai që sipas policisë provokoi ngjarjen e djeshme. 

spot_img

Më shumë

1 Koment

  1. Nuk e ka sjellur ai Rick Ross, mos trilloni gjerat dhe mos shkruani gjera qe nuk i dini.
    Rick Ross eshte sjellur nga The Black Rockets Entertainment.

    Mos krijoni konfuzion.

    Faleminderit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img