Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

“Komunikimi i Javës”, Rama flet për luftën me kanabisin: E fitoi Policia e Shtetit (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tema në rubrikën e përjavshme të kryeministrit Edi Rama, për këtë të dielë është mbjellja masive e kanabisit në vend.

Rama ka shpjeguar shifrat e Raportit të monitorimit të parcelave me kanabis nga Guardia di Finanza, ndërsa thotë se luftën me kanabisit e ka fituar Policia e Shtetit. Kryeministri nuk la pa përmendur edhe postimet e Sali Berishës në Facebook, duke thënë se shpif për të krijuar sa më shumë konfuzion dhe paqëndrueshmëri në vend.

albsig

spring

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img