Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Komuna e Parisit e kompleksi Dinamo në errësirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej me shumë se një ore gjithë zona e Komunës së Parisit dhe kompleksit Dinamo në Tiranë gjenden në errësirë të plotë. Qytetarët po telefonojnë në redaksinë e newsbomb për të raportuar lajmin duke u ankuar për mungesën e energjisë. E nga ana tjetër, duke thënë se kërkohet me përpikmëri edhe shlyerja e kamatvonesave një ditore, ndërkohë që sa i përket ndërprerjes së energjisë elektrike, askush nuk thotë asnjë fjalë.

Ndërkohë nuk është bërë asnjë njoftim as nga OSHEE për ndonjë remont të linjave në zonë për të paralajmëruar qytetarët për errësirën. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img