Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Komplet lakuriq dhe një dorë mashkulli që e kap për flokësh, Irina Shayk “çmend” rrjetin me fotot e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Supermodelja Irina Shayk përveçse si ish-e dashura e CR7, njihet dhe për fotot seksi dhe fizikun mahnitës që ka.  Së fundmi, bukuroshja ka guxuar më shumë seç duhet dhe i ka nxjerrë të gjitha “sheshit”.

 Disa foto në “Instagramin” e Irinës ka bërë që mediat të merren gjatë me të dhe të komentojnë pozat seksi dhe dorën misterioze të mashkullit në foto.

Në disa prej fotove Irina është shfaqur nudo teksa përpiqet të mbulojë me duar gjoksin, ndërsa në një foto tjetër një mashkull misterioz e ka kapur modelen për flokësh teksa ajo pozonte.

Epo, këto foto të modeles jo vetëm që kanë “çmendur” rrjetin, por kanë marrë mijëra komente nga ndjekësit e “marosur” pas saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img