Hapësire reklamuese

Politikë

“Kompleksi i Dijes”, Rama: Së shpejti do të ndërtohet një strukturë e re inovative

Shkruar nga Newsbomb
“Kompleksi i Dijes”, Rama: Së shpejti do të ndërtohet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një tjetër vepër arsimore që nis së shpejti në kuadrin e mbështetjes së reformimit dhe ndërkombëtarizimit të universiteteve.

Rama shkruan se pranë Universitetit Fan.S.Noli në Korçë, ku do të ndërtohet një strukturë e re inovative e quajtur “Kompleksi i Dijes”.

“MIRËMËNGJES ? dhe me një tjetër vepër arsimore që nis së shpejti, në kuadrin e mbështetjes së reformimit dhe ndërkombëtarizimit të universiteteve, pranë Universitetit Fan.S.Noli, ku do të ndërtohet një strukturë e re inovative e quajtur “Kompleksi i Dijes”, ju uroj një diel të mbarë ?”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese