Kompania e njohur e picave ofertë të çuditshme, ja çfarë kërkojnë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:32 26-05-2019 Kompania e njohur e picave ofertë të çuditshme, ja çfarë kërkojnë Domino's Pizza

Kompania e Domino’s Pizza ka ofruar pica falas për gjithë jetën atyre klientëve që do të bëjnë tatuazhin e logos së kompanisë.

Sipas ‘Russian Times’ ata që janë të gatshëm të bëjnë tatuazhin në dorë apo në qafë do të fitojnë pica falas për të gjithë jeten e tyre.

Në postimin e Domino’s Pizza të interesuarit duhet të postojnë zakonisht fotografi të tatuazhit në instagram dhe deri tani kërkesat kanë qenë të shumta.

Me siguri të gjithë kemi një shok që do bënte çdo gjë për pica falas…

pizza.png

dominos-free-pizza-russia-tattoo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011341094970703
array(1) { ["section"]=> string(71) "kompania-e-njohur-e-picave-oferte-te-cuditshme-ja-cfare-kerkojne-165798" }