Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Komisioni statutor, Dade: Presim përgjigje përpara kongresit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është zhvilluar mbledhja e Komisionit Statutor në Partinë Socialiste ku janë diskutuar shqetësimet e disa prej deputetëve të kësaj force politike për shkeljet brenda kësaj force politike.

Deputetja Arta Dade ka deklaruar pas përfundimit të mbledhjes se presin përgjigje për të gjitha ankesat e tyre në një kohë të shkurtër, përpara kongresit që kjo forcë politike të organizojë në mes të këtij muaji.

Disa personalitete të PS-së kanë firmosur një letër ku kërkojnë respektimin e statutit të partisë dhe në lidhje me mandatin e kryetarit Edi Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img