Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Komisioni i Venecias sërish në Shqipëri, takim me RAMËN dhe drejtuesit e tjerë, ja për çfarë do të diskutohet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfaqësuesit e lartë të KV do të diskutojnë me liderët politikë çështjen e pronave, e cila është njëra nga ‘gangrenat’ më të mëdha të zhvillimit ekonomik të vendit.

Mësohet se zyrtarët e lartë të KV do të qëndrojnë në Shqipëri deri në 20 shtator.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img