Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmon në detyrë gjyqtaren e Lezhës (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi në detyrë gjyqtaren e Lezhës, Elsa Ulliri.

Vendimi u dha këtë enjtë nga trupa gjykuese e KPK me kyesues Roland Ilia, anëtare Pamela Qirko dhe relatore Etleda Çiftja.

albsig

Gjatë seancës dëgjimore të zhvilluar të marten, komisioni nuk evidentoi probleme, me pasurinë, pastërtinë e figures dhe profesionalizimin e Elsa Ullirit.

Elsa Ulliri përfundoi studimet në Shkollën e Magjistraturës në vitin 2014 dhe prej asaj kohe ushtron funksionin e gjyqtares në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Lezhë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img