Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Komisionerët, anëtarët dhe vëzhguesit e partive mbushin me plehra VNV në Shkodër, shishe ujë e kafe të hedhura përtokë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme në disa shkolla dhe ndërtesa ku bëhen shërbime publike janë zhvilluar votimet, ndërsa sot vijo numërimi.

Disa foto nga foto shkolla e mesme “Shejnaze Juka”, tregojnë ambientet e KZAZ që janë të mbushura plot me plehra.

Duhet se komisionerët, anëtarët apo edhe vëzhguesit e partive politike kanë qenë në stress për procesin e numërimit dhe gjërat që konsumonin nuk i hidhnin dot në koshin e plehrave, por i hidhnin në tokë.

Poshtë shihen shishe uji, Redbull apo edhe kafe të hedhur na dysheme dhe për ironi në atë sallë është një shënim me shkronja të mëdha ku është e shkruar “Ndalohet hedhja e mbeturinave në ambientet brenda KZAZ/ VNV”.

Më shumë
spot_img
spot_img