Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Komentuesit “sulmojnë” Ramën duke i kujtuar foton me makarona por ai tregon një sekret që nuk e dinim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rama: Une e harrova? Si ta harroj kur e kam bere vete per te qeshur me shoket ne tavoline kur isha emigrant dhe qesh sa here e shoh ta nxjerrin gazetat e Saliut per te manipuluar ata qe hane barin e tij.

Më shumë

spot_img