Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Komentet pas “fotove të nxehta” në vaskë dhe me të brendshme, Roza Lati iu drejtohet “kritikëve”: Mua s’më ha fare…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në median rozë. Me karakterin e saj të drejtpërdrejtë, pa komplekse ka arritur të marrë vëmendjen e publikut.

Së fundmi, ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve me disa foto joshëse, ku shafqej e veshur me të brendshme provokuese brenda vaskës, me shkumë e me qirinj.

Moderatorja ripostoi mbrëmjen e djeshme disa nga këto fotografi “të nxehta” dhe si për t’iu mbyllur gojën kritikëve, shkroi: “Plumbi i fundit. Qe mua s’me ha fare se ca mendojne moralistet a kupto”, ka shkruar Roza në foton e ripublikuar në Instastory.

200006594 230624551918323 7148699944296576985 n

Më shumë

spot_img
spot_img