Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Komediani i famshëm shpallet fajtor për sulm seksual, rrezikon 30 vite burg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komediani i famshëm amerikan Bill Cosby ëshyë shpallur fajtor nga një gjykatë në SHBA për tre sulme seksuale dhe rrezikon të dënohet me 10 vite burg për çdo krim.

Aktori 80 vjeçar është paditur për sulm seksual ndaj bashketbollistes Andrea Constand në vitin 2004, të cilën më parë dyshohet se e drogoi.

albsig

spring

Plot 60 gra e kanë akuzuar Cosby-n për sulme seksuale shumë prej të cilave ishin sot në gjyq kur ai u shpall fajtor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img