Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Komedia “Duke edukuar Ritën” shfaqet këtë fundjavë në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Performanca e rrallë teatrore me komedinë “Duke edukuar Ritën”, e Teatrit shetitës Çajupi do jetë ditën e premte dhe të shtunë në pritje të publikut të Vlorës.

Në datat 24 dhe 25 shtator ora 19.00, aktorët do luajnë në sallën e Teatrit “Petro Marko”. Laura Nezha dhe Mehmet Xhelili, ndër më të rëndësishmit e teatrit shqiptar, përputhen saktësisht me mjedisin realist dhe dekadent të komedisë.

Rezervoni: 069 64 20 717  dhe 069 48 20 625.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img