Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.6kmh
75 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
23 °
Hën
21 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Komedia “Duke edukuar Ritën” shfaqet këtë fundjavë në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Performanca e rrallë teatrore me komedinë “Duke edukuar Ritën”, e Teatrit shetitës Çajupi do jetë ditën e premte dhe të shtunë në pritje të publikut të Durrësit.

Në datat 1 dhe 2 tetor ora 19.00, aktorët do luajnë në sallën e Teatrit “Aleksandër Moisiu” të Durrësit. Laura Nezha dhe Mehmet Xhelili, ndër më të rëndësishmit e teatrit shqiptar, përputhen saktësisht me mjedisin realist dhe dekadent të komedisë.

“Duke edukuar Ritën” është një nga komeditë më të ëmbla që keni parë ndonjëherë. Aktorët janë të shkëlqyeshëm. Do të qeshni dhe do të dilni të emocionuar.

Rezervoni: 068 3913 813 dhe 069 4820 625.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img