Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Kombinati s’gjen qetësi, pas ikjes së Petro Koçit vendoset Erind Bejko

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

82da0850c5ef04a8bee426037b18a86a

Afrimi i zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit vë në lëvizje strukturat e PS në Tiranë.

Pas ikjes së Petro Koçit në Njësinë Administrative të Kombinatit është vendosur Erind Bejko.

Lajmin e ka bërë me dije me anë të një postimi në rrjetet sociale kryetari i Njësisë Administrative Adriatik Merko, i cili shprehet se Asamblenë Socialiste në Kombinat do ta drejtojë një djalë model i rritur në radhë e Partisë Socialiste.

“PS Njësia 6. Nga sot Asamblenë Socialiste ne kombinat do ta drejtoj nje djale model i rritur ne radhe e Partise Socialiste , nje drejtues i palodhur i cili ne cdo detyre te ngarkuar ka qene i suksesëshem.

Socialistët e Njësis 6 i pret një punë e madhe dhe një detyrë objektive në çdo cep të terrenit. Ftoje te gjithe qe te behet pjese e partise socialiste per te cuar përpara te gjitha projektet. Nga takimet derë më derë, takimet me organizatat dhe të rinjtë do të jetë fokusi ynë kryesor bashkë me Erionin, Ervinin, Blerinen dhe ju Erindi,” shkruan Merko.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img