Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Kombëtarja feston kualifikimin në Euro 2016

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9f601ad1dda8908ac3257eb5322dd650

Festimet e arritjes historike të kombëtares shqiptare të futbollit janë zhvendosur në një nga klubet e natës në Tiranë.I gjithë stafi i kombëtares, futbollistët, trajnerët, presidenti i FSHF-së por edhe shumë VIP-a nga nga politkia, media dhe arti janë mbledhur duke festuar triumfin e kuqezinjve të kualifikimit në Kampionatin Europian, Euro 2016. Pas festimeve në sheshin “Nënë Tereza” i gjithë stafi i kombëtares u akomodua në një preh hoteleve në kryeqytet ndërsa në këto orë të vona të natës kanë vendosur të festojnë me pije, shampanjë e fishekzajarre. Newsbomb.al sjell fotot ekskluzive.

LEXO EDHE:Ekskluzive – Fotogaleri / Ja si po e festojnë futbollistët dhe stafi i kombëtares kualifikimin në Euro 2016

Më shumë

spot_img
spot_img