Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Kolonat të bëra copë, Benzi del nga rruga në Shkozet dhe përfundon në karburant (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

708f09a833459e56701c7d4919e48b81

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shkozet, ku një mjet tip Mercedes Benz ka përfunduar brenda një karburanti.

Siç shihet nga pamjet, një nga kolonat e karburantit është bërë copë nga goditja e Benzit, ndërsa mjeti ka përfunduar disa metra më tej, pas pompave të naftës. Rreth makinës shihen shumë persona, ndërsa nuk dihet nëse ka të plagosur.

I gjithë vendi para karburantit dhe pompave të furnizimit me naftë është mbushur me hekura dhe pjesë të Benzit të aksidentuar.  

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img