Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kolegu në mbrojtje të ish-këshilltarit të Totozanit: Avokati i kujt populli?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

75f2bc9d6dcf661cafce534557cf14ad

Sot nëpërmjet një letre të gjatë, Denis Minga, këshilltar për mediat i Avokatit të Popullit Igli Totozani ka shpjeguar raportin e tij me Totozanin dhe arsyet e ndërprerjes së kontratës së tij.

Në mbrojtje të Mingës ka dalë edhe kolegu i tij Bledian Koka, duke shpërndarë të plotë letrën e tij por njëkohësisht edhe duke komentuar shkurt ‘’Avokati i kujt populli? Letra e plotë e Denis Minges, ish Këshilltarit për media të Avokatit te Popullit!”

LEXO EDHE:EKSKLUZIVE/KESHILLTARI I AV.TE POPULLIT: JU TREGOJ FAKTET TRONDITESE TE KORRUPSIONIT TE TOTOZANIT ME TE SHOQEN

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img