Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Kolegji Zgjedhor rrëzoi Metën, reagon Veliaj: U kry! Humbi paria! Shihemi të Dielën

spot_img

Lajme të ngjashëm

8d6d55b474a31da56ac08c2e95082f8e

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka reaguar vetëm pak pasi Kolegji Zgjedhor rrëzoi dekretin e presidentit Ilir Meta dhe la në fuqi zgjedhjet e 30 Qershorit.

Veliaj e cilëson këtë vendim si fitore të Shqipërisë, teksa thotë se humbi paria.

‘U kry! Fitoi Shqiperia, humbi paria! Shihemi te Dielen! Kolegji Zgjedhor rrëzon Ilir Metën, zgjedhjet më 30 qershor’, shkruan Veliaj në një postim në Twitter.

gjhl.png

Më shumë

spot_img