Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Kolegji i Apelimit lë në fuqi shkarkimin, prokurori Artur Selmani mbetet jashtë drejtësisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë ditën e sotme në fuqi vendimin e KPK-së për shkarkimin nga detyra të prokurorit të Prokurorisë së Përgjithshme, Artur Selmani.

albsig

spring

Vendimi për lënien në fuqi të vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, u mor ditën e sotme.

Vendimin e dha trupi gjykues i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit (KPA) i cili përbëhej nga kryesuesja e trupës Albana Shtylla, nga relatorja Natasha Mulaj, nga Luan Daci, Ardian Hajdari si dhe Rezarta Schuetz.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img