Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Kolegët më grabitën në vendlindjen time”! Nard Ndoka publikon MARRËVESHJEN me Bashën: Më lanë me 24 vota

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka më herët sot ka publikuar një shënim të Kastriot Myftarajt, i cili thoshte se shumë shpejt PD do të kthehet në një parti silamtike, pasi nga 59 deputetë 32 janë praktikues të rregullt të fesë islamike.

Screenshot 3 9

Komentet kanë qenë të shumta, shumica negative ndaj Nard Ndoka e ka ndjerë të nevojshme të justifikohet dhe të shpjegojë që shënimi ka qenë në kontekstin e një fenomeni politik, por që në thelb nuk ka lidhje me aspaktin fetar familjar.

Screenshot 4 7

Më tej në komentin e tij ish-deputeti ka publikuar edhe marrëveshjen që ka firmosur me Bashën, për të cilin thotë se e ka tradhëtuar besimin e tij, duke mos iu përmbajtur pikave të zeza në fletën e bardhë.

Në thuhet se krerët e partive do të renditeshin në vendin e tretë në listën për secilin qark ku kandidonin, kurse Nard Ndoka u vendos i teti në listën e PD-AN.

183016091 10159219829089441 8557069402511913368 n 1

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img