Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kolegët investohen për Flori Mumajesin, fiton “Këngën Magjike 2015”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77ed6570467d61043d05bc9bf8822cc4

Flori Mumajesi duket se do të jetë fituesi i “Kënga Magjike 2015”, nata finale e festivalit zhvillohet sot në mbrëmje.

Përveç faktit se kënga “Me fjalë të vogla” është më klikuara në internet dhe e pëlqyer nga publiku, Flori ka edhe një tjetër armë të fortë në garën për çmimin e madh.

Është diskutuar më herët se “Threedots Production”, e drejtuar nga Mumajesi, ka realizuar këngët e të paktën 7 konkurrentëve përfshirë vetë Florin, çka nënkupton se këta artistë me shumë mundësi pikët maksimale do i japin për këngën “Me fjalë të vogla”.

Kjo konfirmohet edhe nga postimet e këngëtarëve në rrjetet sociale, të cilët njëzëri mbështesin dhe shprehen të bindur se fitues i këtij edicioni është Flori Mumajesi.

Mateus Frroku, Bruno, Klajdi Haruni, Erik Lloshi ft Anxhela Peristeri, Albërie Hadërgjonaj dhe Stresi janë këngëtarët të cilët janë prezantuar me një punim të “Threedots”.

“I bëj apel çdo shqiptari që e ndjen veten kuq e zi të suportojmë me shpirt me zemër, kemi fat që kemi një artist si Flori shqiptar. Ai sonte performon në Kënga Magjike live. I urojmë të gjithë Florit suksese. Flori Mumajesi unë besoj tek ti loku zoti qoft me ty”, shkruan në profilin e tij Stresi.

Lexo edhe:

Ja momenti i propozimit për martesë live në “Kënga Magjike” (Video)

I propozoi për martesë të dashurës ‘’Live’’ te Kënga Magjike dhe zgjohet sot i famshëm. Luli:Pse e bëra               

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img