Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Kolegët e zbulojnë, Cubi Metkaj futet nesër në Big Brother Vip?

Shkruar nga Newsbomb
Kolegët e zbulojnë, Cubi Metkaj futet nesër në Big Brother
Tani nuk ka më dyshime, aktorja e humorit Cubi Metkaj do t’i bashkohet garës së “Big Brother Vip 3”. Edhe pse vetë këngëtarja kur u pyet tregoi se si do futej nëse do fujtej por nuk e konfirmoi, kanë qenë kolegët e saj në emisionin i “Zgjohu me MCN” ku aktorja ishte prezantuese të cilët e kanë përshëndetur me disa foto të postuara në rrjetet sociale. “Miq të Zgjohu me MCN, nga sot Cubi, kjo mistrecja që na bënte të qeshnim me lot me humorin e saj ka vendosur të ndjek një rrugëtim të ri. Kjo buqetë me trëndafila është pak për ti shprehur mirënjohjen e plotë për gjithçka që i dha këtij formati që nga fillimi i saj. Suksese Cubi, suksese yll Të duam” – thuhet në një postim në rrjetet sociale, krahas fotove të Cubit me kolegët e saj dhe me një tufë me trëndafila. Mbetet të shihet nëse Cubi do të prezantohet që në spektaklin e mbrëmjes së nesërme (e shtunë) si konkurrente e re e Big Brother Vip, apo duhet të presim spektaklin e të martës.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by ZgjohumeMcn (@zgjohumemcn)

Cubi edhe më herët e ka konfirmuar se do të bëhe pjesë e Big Brother Vip, ku një intervistë të puntatës së shkuar në “BB Fun Club” u shpreh se një gjë është e sigurtë, që unë do futem me tanga”. Kjo deklaratë e Cubit erdhi pas diskutimit që u bë për dyshen Juli-Egla, për të cilët po dyshohet se debati i “brekëve” është i stisur. Por Cubi ka bërë dhe një deklaratë tjetër në një intervistë ku thotë se ajo do bëj lëmsh çiftin Ilnisa me Meritonin.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese