Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Koktej në freskinë e plazheve të jugut, ambasadorja Yuri Kim shfaqet krah Dua Lipës (Video)

Shkruar nga Newsbomb
Koktej në freskinë e plazheve të jugut, ambasadorja Yuri Kim

Prej disa ditësh këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa është duke shijuar pushimet në bregdetin e jugut shqipar.

Dua është akomoduar në një prej resorteve luksoze të Sarandës, ku po shijon freskinë e plazheve piktoreske së bashku me miq dhe të afërm.

Por së fundmi, krah Duës është shfaqur edhe ambasadorja amerikane Yuri Kim. Kryediplomatja amerikane në Tiranë shihet teksa shijon koktej në një tavolinë së bashku me Dua Lipën, në një video të shpërndarë nga vetë këngëtarja në rrjetet sociale.

Ndërkohë, të pranishëmit e tjerë janë duke u argëtuar e duke kënduar këngën “E dehur jam” të Nexhmije Pagarushës.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese