Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Kokoshka, përqafime, krevat…Rama kalon ‘limitet’, publikon VIDEON për Bashën dhe Berishën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka kaluar  ‘limitet’ duke shfrenuar imagjiatën në lidhje me kreun e PD Lulzim Basha dhe ish-kryeministrin Sali Berisha.

albsig

Rama ka postuar një videomontazh ku shihet Basha dhe Berisha duke u përqafuar dhe në momente relaksi.

Por nuk përfundon me kaq pasi në fund të videos dy demokratët shfaqen në krevat me njëi tjetrin, Basha në rolin e gruas dhe Berisha atë të burrit.

Rama e ka shoqëruar këtë postim me disa emoji që qeshin me lot, ndërsa një ditë më parë ai kishte postuar sërish disa videomontazhe për festën e Halloëeen po me liderin dhe ish-liderin e opozitës.

 

View this post on Instagram

???

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img