Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kokëdhima i merr faqen Florjana Kokës? Ja veprimi që zhduku kryebashkiaken e Sarandës nga “Facebook”-u

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0d2fa919ae0ecbe5c7ea24314fccaf5d

Faqja në “Facebook” e kryebashkiakes së Sarandës, Florjana Kokës nuk ekziston më dhe kjo si pasojë e një veprimi të kryer nga administratorët e saj.

Koka ashtu siç do kryetar bashkie kishte në rrjetin më të madh social faqen ku publikonte aktivitetet që organizonte institucioni, por ditën e sotme ajo faqe i është bashkuar asaj të ish-deputetit Koço Kokëdhimës.

Fansat që ndodheshin te faqja e Kokës tashmë kanë kaluar në një faqe që mban emrin e ish-deputetit të PS-së, por që nuk mund të konfirmohet nëse është zyrtarja. Gjithsesi, sipas njoftimit të mbërritur nga Facebook, fillimisht faqes së Florjana Kokës i është ndryshuar emri në Florjana Koço Kokëdhima, si një detyrim i rrjetit social për të bërë bashkim të profileve.

Pas disa orësh, profili i Kokës është zhdukur nga Facebook-u çka do të thotë se tashmë është shkrirë me një faqe që mban emrin e Koço Kokëdhimës.

Lexo edhe: Skandali tek faqa e PS/ Kokëdhimës i zhdukin fotografinë, fshijnë aktivitetin e Blushit dhe Hafizit

15239258_10209642443236965_2020142201_n.jpg

15240119_10209642816286291_497165373_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img