Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Kokë më kokë” në lokal me pamje nga deti, çfarë po kurdisin Paloka dhe Elona Guri?  (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d0588daf33ddae309cd8cc5f6bd3bfcc

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në Durrës Edi Paloka është takuar sot me drejtuesen politike të LSI në këtë qark, Elona Gurin.

Mësohet se biseda e tyre ishte përqendruar tek zgjedhjet e 25 prillit, ku opozita e bashkuar synon të marrë mw shumw se 7 mandate në këtë qark.

Më herët edhe kreu i Partisë Demokratike Lulzim  Basha zhviloi një vizitë në qytetin bregdetar, ku u takua me qytetarë e simpatizantë të PD, si dhe u bëri thirrje të dalin masivisht në votime  më 25 prill  për të larguar këtë qeveri dhe për të sjellë ndyshimin në vend.

Më shumë

spot_img
spot_img