Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

“Kokë e këmbë” të dashuruar, Genta dhe Usta shfaqen duke shkëmbyer puthje pasionante (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Genta Ismajli është duke shijuar historinë e dashurisë me partnerin e saj turk, Usta.

Dyshja nuk heziton të tregojë hapur ditët e lumtura që po përjetojnë, ku herë pas here ndajnë me ndjekësit momente pasioni.

221666395 328974705606355 3199507804407366368 n
Genta Ismajli dhe Usta

Së fundmi çifti ka publikuar një video të shkurtër, ku shihen teksa shkëmbejnë puthje pasionante me njëri-tjetrin.

Genta dhe Usta prej dy vitesh janë në një romancë, ndërsa këngëtarja është distancuar paksa këto kohë nga muzika, por fansat janë ende në pritje për ndonjë projekt të ri muzikor në horizont.

Më shumë

spot_img