Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Kokalari “thumbon” Jozefina Topallin: Aman mos e bëni Presidente Majlinda Bregun se do pësojë infarkt Xhozi!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktivistja Evi Kokalari, njëkohësisht anëtare e Komisionit të Rithemelimit, duket se nuk i del e keqja me ish-kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli.

Përmes një postimi në facebook, Kokalari ka thumbuar Topallin, në lidhje me presidentin e ri.  

“Aman vetëm Majlinda Bregun mos e bëni Presidente se do të na pësoj infarkt kardiak Xhozi”, k shkruar me ironi Kokalari.

Kujtojmë se pak ditë më parë ish- kryeparlamentarja Topalli injoroi Kokalarin, duke thënë se nuk i flet, pasi nuk e njeh dhe nuk ka miqësi me të.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img