Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kokalari “shpërtheu” ndaj Berishës, Taulant Balla nuk mban të qeshurën: Edhe Evi të shpalli non-grata o Sali!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vetëm pak pas deklaratës së fortë të Evi Kokalarit ndaj kryetarit të Partisë Demorkatike, Sali Berishës, ka ardhur dhe reagimi i kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, Taulant Ballës.

Teksa ka shpërndarë postimin e Kokalarit, Balla nuk mban dot të qeshurën dhe i drejtohet Berishës duke i thënë se dhe ajo e shpalli “non-grata”.

“Edhe Evi të shpalli “non-grata” o Sali!”, shkruan Balla krah postimit të cilin e ka shoqëruar me disa “emoji” me të qeshur.

Aktivistja ditën e sotme në llogarinë e saj në “Facebook” shpërtheu ndaj Berishës duke i thënë: “Turp të të vijë”, pasi që më herët e ka vënë në dijeni se brenda Partisë Demokratike po bëhen manipulime, sa i përket zgjedhjes së kreut të FRPD.

Kjo deklaratë e Kokalarit ka ardhur pas takimit të Berishës me kreun e ri të FRPD-së, Besart Xhaferrin.

LEXO EDHE: https://newsbomb.al/evi-kokalari-shperthen-ndaj-sali-berishes-turp-te-te-vije-e-ke-merituar-lulzim-bashen-i-dashur-zoteri/

 

 

 

Më shumë


spot_img

spot_img