Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.1kmh
40 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Kokalari me përulësi i kërkon falje popullit të Kosovës: Valvitja e flamurit serb në Tiranë është një shuplakë ndaj çdo shqiptari

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anëtarja e Komisionit të Rithemelimit të Partisë Demokratike, Evi Kokalari i ka kërkuar falje popullit të Kosovës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale ajo shkruan se protesta sot është për shqiptarët e Kosovës dhe  flamuri serb në Bulevardin e Tiranës është një shuplakë në fytyrë ndaj çdo shqiptari të ndershëm.

“Me përulje të thellë i kërkojmë falje popullit të Kosovës. Flamuri Serb në Bulevardin e Tiranës është një shuplakë në fytyrë ndaj çdo shqiptari të ndershëm.

Protesta sonte është për ju”, shkruan ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img