Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Kokainë, pistoletë dhe euro në banesë, arrestohet 39 vjeçari shqiptar në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 39 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në Selanik.  Gjatë kontrollit  atij i është gjetur dhe sekuestruar rreth 300 gram kokainë dhe mbi 30 mijë euro.

Bëhet me dije se shtetasi shqiptar ishte liruar pak kohë më parë nga burgu, pasi ishte akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike.

Nga hetimet policorë të kryera në shtëpinë e tij dhe në magazinën që përdorte, u gjet edhe një pistoletë bashkë me 36 gëzhoja, pako me lëndë medicinale për përzierien e drogës dhe dy peshore elektronike precize.

Më shumë


spot_img

spot_img