Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Kokainë në ‘vezët surprizë’, kapen dy të rinjtë shqiptarë (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar nga policia në Itali, pasi janë kapur me lëndë narkotike të llojit kokainë.

Shqiptarët kishin gjetur një mënyrë të veçantë për të feshur drogën e kushtueshme, por duket se s’ia kanë dalë t’i shpëtojnë policisë. Ata e kishin ndarë kokainën në sasi të vogla të cilat i kishin futur brenda vezëve plastike.

Në pranga kanë rënë Bledi Masha dhe Fjoralb Fejzo, përkatësisht 22 dhe 21 vjeç, të cilëve iu janë gjetur disa gram kokainë dhe 415 euro kesh.

Më shumë
spot_img
spot_img