Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Kokainë në shtëpi, arrestohet 22 vjeçari shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 22 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane, pasi u kap me 8 doza kokaine dhe 43 gramë marijuane.

I riu u arrestua pas një kontrolli blic nga karabinierët e Bisceglie, në kuadër të një operacioni kundër trafikut të drogës.

Më pas oficerët e policisë vendosën të kryejnë një kontroll në shtëpinë e shtetasit shqiptar me iniciale C.H., ku gjetën dozat e kokainës me gjashtë gramë dhe tre qese plastike me gjithsej 43 gramë marihuanë, si dhe material i përshtatshëm për paketimin e lëndës narkotike dhe një shumë parash prej 795 eurosh.

Ai akuzohet tashmë për veprën penale të posedimit të drogës me qëllim shpërndarjen.

Më shumë


spot_img
spot_img