Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kokainë dhe heroinë në makinë, arrestohet 27-vjeçari shqiptar në Zvicër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 27-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë në Zvicër, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat e huaja njoftojnë se katër ditë më parë policia e Kantonale në bashkëpunim me shërbimet e antidrogës kanë arrestuar shqiptarin.

27-vjeçari është ndaluar në zonën e Camorina dhe gjatë kontrollit në makinë i janë gjetur dy pako me drogë, kokainë dhe heroinë.

I riu akuzohet se është pjesë e një rrjeti të madh të trafikimit të dogës. Policia po punon për të bërë të mundur zbardhjen e rrjetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img