Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
8 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Kokainë dhe armë, arrestohet shqiptari në Selanik, kapet dhe bashkëpunëtorja moldave (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 48-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë në Selanik të Greqisë pasi u kap me drogë.

Sipas policisë së vendit fqinj ai është anëtar i rëndësishëm i një rrjeti të trafikut të drogës që transporton sasi të mëdha brenda vendit.

48-vjeçari u arrestua bashkë me bashkëpuntoren moldave, teksa iu gjetën 35 kg kanabis, 2 pako kokaine, pistoletë, celularë dhe një makinë.

Shqiptari nuk rezulton të ketë dokumentacion qëndrimi në Greqi, madje ai ka masë ndalimi për të hyrë në zonën Shengen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img