Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Kokaina në Durrës, Policia e Shtetit dhe Krimet e Rënda konferencë urgjente për shtyp

spot_img

Lajme të ngjashëm

92f4cbcf970a5175f0da4fbd54525d13

Drejtorinë e Pergjithshme të Policisë së Shtetit do të dalë në një konferecë për shtyp, ku pritet të japë sqarime lidhur me 4 kontenierëve me 110 kg kokainë të bllokuar në portin e Durrësit.

Konferencë pritet pas pak minutash në 11.30,  në Drejtorinë e Pergjithshme të Policisë së Shtetit, ku uniformat blu dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda do të japin sqarime lidhur me atë që ka ndodhur.

Vijon…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img