Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Koha e Sali Berishës ka mbaruar!” Lulzim Basha akuza ish-kryeministrit: Është kthyer në tub oksigjeni për Edi Ramën, unë jam i vendosur ta këpus…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha ka hedhur akuza të forta ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, për të cilin tha se është kthyer në një tub oksigjeni për regjimin e keryeministrit Rama, por shtoi se është i vendosur që ta këpusë edhe atë tub.

Përpara fillimit të mbvledhjes me Kryesinë e Grupit Parlamentar, Basha u shpreh se koha e Sali Berishës ka mbaruar, ndaj ai nnuk do të lejojë ansnjë që ta kthejë PD-në në një bunker për interesat personale të Berishës.

“Koha e Sali Berishës ka mbaruar. Bashkë me të ka mbaruar edhe koha e mandateve të skaduara dhe e përdorimit të PD-së dhe forumeve të saj për interesa personale. Asgjë dhe askush nuk do ta kthejë PD-në në një bunker për interesat personale të Sali Berishës. Halli më i madh i shqiptarëve është regjimi i Edi Ramës. Prej javësh Sali Berisha me zdërhalljet e tij është kthyer në një tub oksigjeni për regjimin e  Edi Ramës. Unë jam i vendosur ta këpus edhe këtë tub oksigjeni”, u shpreh Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img