Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

“Kodrina e Vdekjes” transmetohet sot në televizion, por jo te “Vizion+”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pjesa e ndaluar e emisionit investigativ Publicus – Kodrina e Vdekjes, do të transmetohet sot në televizion, por jo në ekranin e “Vizion+”.

Gazetari Blendi Fevziu ka vendosur ta transmetojë të plotë emisionin 50 minutësh që flet për vdekjen e 17-vjeçarit Ardit Gjoklaj në Landfillin e Sharrës, ndonëse emisioni u publikua mbrëmë në kanalin Youtube, dhe deri më tani është parë mbi 30 mijë herë. Më poshtë mund ta ndiqni të plotë:

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img