Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Kodheli dhe Bushati me gratë e vajzat e Shkodrës në 8 Mars, ministrja kujton legjendën e një gruaje aspak të panjohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

                                

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img