Hapësire reklamuese

Aktualitet

Infektohet me Covid-19 Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima

Shkruar nga Newsbomb
Koço dhe Brixhida Kokëdhima

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima infektohet me Covid-19. Bashkë me Kokëdhimën është infektuar dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima, shkruan newsbomb.al.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi bëhet dije nga burime të afërta pranë çiftit.

Vijon...

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese