Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Koçijançiç kundër opozitës, vjen reagimi i parë nga PD: Hëhëhëhëhë…Maja! Bullgaria nuk është Shqipëri!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas deklaratës së zëdhënëses së KE-së Maja Koçijançiç, e cila u shpreh se dorëzimi i mandateve dëmton funksionimin e demokracisë parlamentare vjen reagimi i parë nga PD.

Kreu i grupit parlamentar, Edmon Spaho me ironi shprehet se Bullgaria nuk eshte Shqiperi.

“Hehehehehe…..Maja!!!! Bullgaria nuk eshte Shqiperi! Shqiptaret jane qytetare te klases se dyte, madje per te opozita shqiptare eshte si ISIS pavaresisht se kerkon qe qeveria dhe krimi i organizuar te mos jene grusht bashkuar per te vjedhur zgjedhjet. Bravo Maja!!!”, shkruan Spaho.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/zedhenesja-e-ke-shuplake-opozites-djegia-e-mandateve-kunder-aspirates-se-be-154139

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img