Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Koalicion PS-PD pas zgjedhjeve? Shkullaku: Asgjë nuk është e pamundur në politikë, Rama thotë që Basha është djalë i mirë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c7a61551c73c865e4f593ff8560fe1c

Analisti Armand Shkullaku ka deklaruar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” se një koalicion PS-PD pas zgjedhjeve të 25 prillit nuk është i pamundur.

Ai tha se ky koalicion mund të bëhet vetëm nëse mazhornca dhe opozita do të siguronin nga 70 mandate, ndërsa shtoi se Rama thotë për Bashën se është një djalë i mirë.

“Në politikë gjithçka ndodh, nuk mund të vëmë baste se asgjë nuk është e pamundur. Unë e shikoj si një lloj diversioni, janë zëra që dalin nga mazhoranca.

Po të dëgjosh Ramën ai thotë se Basha është djalë i mirë, të këqijtë janë Meta dhe Berisha. Kjo shkon në dy drejtime, që është diversion dhe tjetra që ky është më i mirë fuqia hyjnore që zgjedh dhe partnerët.

Ndaj them që është e dyfishtë, e para krijon diversion dhe e dyta i vesh vetes një veti që krijon ekipin e tij, zgjedh kundërshtarin dhe bën dhe arbitrin”, u shpreh Armand Shkullaku.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img