Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Klubi i Premier League në merkato, kërkon mbrojtësin e Barcelones

spot_img

Lajme të ngjashëm

West Ham mbijetoi mes shumë hallesh këtë sezon në Premier League dhe për këtë arsye ‘çekiçët’ duan të formojnë një ekip cilësor për sezonin që vjen. Për këtë arsye ata kanë vënë në shënjestër mbrojtësin e Barcelones, Marlon Santos. Futbollisti është aktualisht në huazim 2-vjeçar te Nice, por nëse Barcelona vendos të marrë mund ta kthejë në ekip brazilianin.

22-vjeçari shihet si një lojtar i prespektivës dhe hapësirat e pakta që ka te skuadra e Barcelones mund ta shtyjnë atë për një transferim te ekipi i West Ham në Angli.

Më shumë

spot_img