Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Klosi shkarkon kujdestarët e Shkodrës: I kallëzuam penalisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

397f86fe7d20b2b42c3a6e47e2642a76

Blendi Klosi, ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë ka shkarkuar menjëherë tre kujdestarët e Jetimores së Shkodrës për dhunën ndaj fëmijëve. “

“Shkarkuam menjëherë punonjësit e përfshirë. Kallëzuam penalisht punonjësit në ngjarje. Dërguam një grup ekspertësh në Shkodër dhe do të bëjmë inspektim në të gjitha shtëpitë e fëmijëve”, tha Klosi.

Edvana Sulaj, Albert Rekaj, Manjola Vanishta ishin në një video së bashku me fëmijët e jetimores duke I dhunuar, video e cila u transmetua nga emisioni ‘’Ça thu’’ në Agon Channel.

LEXO EDHE:

VIDEO E PLOTE/SKENAT E DHUNES NDAJ FEMIJEVE 3-6 VJEÇ NE SHTEPINE E FEMIJES SHKODER

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img