Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Klodian Elqeni, djali hero nga Sheshi “Skënderbej” direkt te zyra e Edi Ramës në selinë e PS (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me heroin Klodian Elqeni, i cili neutralizoi 32-vjeçarin nga Kombinati Arben Mema.

Klodian Elqeni, pas disa vitesh emigrimi në Suedi është kthyer në Shqipëri, raporton newsbomb.al.

Pak minuta më parë një ngjarje e pazakontë ndodhi në sheshin “Skënderbej”, ku 32-vjeçari u fut me makinë në qendër dhe iu turr turmës së njerëzve.

I riu bëri një lëvizje spektakolare duke neutralizuar të Arben Memën, duke shmangur kështu një tragjedi të mundshme.

Rama ka publikuar foto me dy të rinjtë që luajtën një rol të rëndësishëm në kapjen e personat të rrezikshëm. Foton e ka shoqëruar me disa enmoji.

edi rama 10
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img